نتایج جستجو برای عبارت :

1053 نفر مبتلایان جدید کرونا دوشنبه 26 اسفند 1398

سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 1053 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور خبر داد.
کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1053 مورد جدید ابتلا به کووید19(کروناویروس جدید) در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به14991 نفر رسید.
وی افزود: متاسفانه از بین بیماران جدید شناسایی شده، 129 نفر جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان بیماری کووید19 در کشور تا امروز (26 اسفند 98) به 853 نفر رسی
لایسنس نود 32 دوشنبه 18 آذر 98 لایسنس رایگان نود 32 دوشنبه 18 آذر 98 نود 32 دوشنبه 18 آذر 1398 کلید نود 32 دوشنبه 18 آذر 1398 لایسنس نود32 98/9/18 جدیدترین سریال نود 32 98/9/18 کد جدید نود 32 98/9/18 سریال روزانه نود 32 دوشنبه 18 آذر 98 آخرین کلید نود 32 دوشنبه 18 آذر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 دوشنبه 18 آذر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/09/18 لایسنس نود 32 یکساله رایگان دوشنبه 18 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart security License key c
لایسنس نود 32 دوشنبه 29 مهر 98 لایسنس رایگان نود 32 دوشنبه 29 مهر 98 نود 32 دوشنبه 29 مهر 1398 کلید نود 32 دوشنبه 29 مهر 1398 لایسنس نود32 98/7/29 جدیدترین سریال نود 32 98/7/29 کد جدید نود 32 98/7/29 سریال روزانه نود 32 دوشنبه 29 مهر 98 آخرین کلید نود 32 دوشنبه 29 مهر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 دوشنبه 29 مهر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/07/29 لایسنس نود 32 یکساله رایگان دوشنبه 29 مهر 1398
یوزرنیم و پسورد نود 32 دوشنبه 11 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/11 نود32 98/9/11 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 11 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 11 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 11 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/11 دوشنبه 11 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 دوشنبه 11 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 11 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 دوشنبه 11 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 دوشنبه 11 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/09/11
یوزرنیم و پسورد نود 32 دوشنبه 29 مهر 98 یوزر پسورد نود32 98/7/29 نود32 98/7/29 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 29 مهر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 29 مهر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 29 مهر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/7/29 دوشنبه 29 مهر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 دوشنبه 29 مهر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 29 مهر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 دوشنبه 29 مهر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 دوشنبه 29 مهر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/07/29
یوزرنیم و پسورد نود 32 دوشنبه 18 آذر 98 یوزر پسورد نود32 98/9/18 نود32 98/9/18 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 18 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 18 آذر 98 جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 18 آذر 1398 یوزرنیم و پسورد جدید نود32 98/9/18 دوشنبه 18 آذر 98 یوزر و پسورد روزانه نود32 دوشنبه 18 آذر 98 آخرین یوزرنیم و پسورد نود32 دوشنبه 18 آذر 1398 یوزر و پسورد رایگان نود32 دوشنبه 18 آذر 98 یوزرنیم و پسورد امروز نود32 دوشنبه 18 آذر 1398 دانلود یوزرنیم و پسورد نود32 اسمارت سکوریتی 1398/09/18
لایسنس نود 32 دوشنبه 11 آذر 98 لایسنس رایگان نود 32 دوشنبه 11 آذر 98 نود 32 دوشنبه 11 آذر 1398 کلید نود 32 دوشنبه 11 آذر 1398 لایسنس نود32 98/9/11 جدیدترین سریال نود 32 98/9/11 کد جدید نود 32 98/9/11 سریال روزانه نود 32 دوشنبه 11 آذر 98 آخرین کلید نود 32 دوشنبه 11 آذر 98 سریال نامبر رایگان نود 32 دوشنبه 11 آذر 98 بروز رسانی امروز نود 32 دانلود کلید فعال نود 32 سریال نود 32 اسمارت سکوریتی سکیوریتی کد لایسنس نود 32 1398/09/11 لایسنس نود 32 یکساله رایگان دوشنبه 11 آذر 1398
فال روزانه خودتان را در روز دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ و برای اطلاع از اتفاقاتی که در پیش روی خود دارید 
فال روز دوشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۸
فال روزانه دوشنبه یازدهم آذر ماه را برای همه ماه های سال برای شما عزیزان گردآوری کردیم با ما همراه باشید.

ادامه مطلب
چه زیبایی، چه زیبایی، دوشنبه،
بهشت روی دنیایی، دوشنبه.
منور گشته ای از مهر دلها،
صفای پاک دلهایی، دوشنبه.
تویی گهوارة ارمان دلها،
برای طفل فردای دوشنبه.
بنا سازیم زیر هر بنایش
سمرقند و بخارای دوشنبه.
شکفته در دلم گلهای ارمان،
دلم دارد تمنّای دوشنبه.
برای ملّت والامقامم
سرایم شعر والای دوشنبه.
بخواند بلبلی شعر ترم را،
که دارد بوی گلهای دوشنبه
تو نه بر آنی که منم من نه بر آنم که تویی
من همه در حکم توام تو همه در خون منی
گر مه و خورشید شوم من کم از آنم که تویی
با همه ای رشک پری چون سوی من برگذری
باش چنین تیز مران تا که بدانم که تویی
دوش گذشتی ز درم بوی نبردم ز تو من
کرد خبر گوش مرا جان و روانم که تویی
چون همه جان روید و دل همچو گیاه خاک درت
جان و دلی را چه محل ای دل و جانم که تویی
ای نظرت ناظر ما ای چو خرد حاضر ما
لیک مرا زهره کجا تا به جهانم که تویی
چون تو مرا گوش کشان بردی از آن جا که منم
بر سر
انا لله و انا الیه راجعون 
۲۳ اسفند ۹۸  بازگشت از مناطق زلزله زده قطور خوی
۲۵ اسفند ۹۸  بستری شدن پدر عزیرم در بیمارستات عارفیان و در نهایت طالقانی 
۲۸ اسفند ۹۸  ترخیص از طالقانی با عنوان بهبودی
۱ فروردین ۹۹ ساعت ۱۰:۳۰ صبح بستری در بیمارستان امام خمینی 
و در نهایت ۲ فروردین ۹۹ مقارن اذان مغرب و عشا عروج ایشان با افت شدید قند و کرونا مثبت 
غریبانه و غریبانه و غریبانه .....

الحمدلله رب العالمین ..... و از امروز در مورد کرونا و خودم و پدر خواهم نوش
دوشنبه شد منور در نظرها،
ز خشت همدلی بنیاد گشته.
ز آب دیده و آب جبینها،
ز مهر سینه ها آباد گشته.
دوشنبه از امید آباد گشته،
گلستان گشته است از عشق و ارمان.
دوشنبه گشته بس زیبا و دلکش،
دوشنبه مرکز علم است و عرفان.
به آواز فلک، هم ششمقامش
دوشنبه تا فلک آوازه دارد.
ندیده گر کسی درواز ه هایش،
درون سین هها دروازه دارد.
دوشنبه جوهر ارمان دلها،
دوشنبه گوهر دنیای تاجیک.
به روی مردم دلجوی عالم
گشاده هر در دلهای تاجیک.
آپدیت نود 32 دوشنبه 18 آذر 98 آپدیت نود32 دوشنبه 18 آذر 98 اپدیت 98/9/18 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 دوشنبه 18 آذر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 دوشنبه 18 آذر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/9/18 دوشنبه 18 آذر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 دوشنبه 18 آذر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 دوشنبه 18 آذر 98 کد آپدیت نود32 1398/09/18 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان دوشنبه 18 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/12/09
Username: TRIAL-0267473194Passwo
آپدیت نود 32 دوشنبه 29 مهر 98 آپدیت نود32 دوشنبه 29 مهر 98 اپدیت 98/7/29 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 دوشنبه 29 مهر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 دوشنبه 29 مهر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/7/29 دوشنبه 29 مهر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 دوشنبه 29 مهر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 دوشنبه 29 مهر 98 کد آپدیت نود32 1398/07/29 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان دوشنبه 29 مهر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/10/21
Username: TRIAL-0264579232Passwo
از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، ۱۰۵۳ مورد جدید ابتلا به کووید19(کروناویروس جدید) در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۴۹۹۱ نفر رسید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دکتر جهانپور سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس نتایج آزمایشگاهی، 1053 مورد جدید ابتلا به کووید19(کروناویروس جدید) در کشور شناسایی شدند و مجموع مبتلایان به این بیماری در کشور به14991 نفر رسید.
به گزارش انتخاب جهانپو

در همین راستا نهمین دوشنبه سوری اپراتور اول روز دوشنبه ۲۵ شهریور ماه برگزار می شود. هدایای در نظر گرفته شده برای این دوشنبه سوری بسته های دیتا ۵۰۰ مگابایت تا ۱۰۰ گیگابایت یک روزه (۵ صبح تا ۵ عصر) است که به تمامی مشترکان دائمی و اعتباری با شماره گیری کددستوری فوق الذکر، به صورت تصادفی تعلق می گیرد.

به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، به منظور تکریم و افزایش رضایتمندی مشترکان، همراه اول در آخرین دوشنبه هر ماه با ارائه هدای
آخرین آمار ابتلا به کرونا ویروس در 13 اسفند/ 835 مورد ابتلای جدید به کرونا

معاون درمان وزارت بهداشت گفت: 835 نفر از هموطنان ظرف 24 ساعت گذشته به ویروس کرونا مبتلا شده اند.

به گزارش افکارنیوز، اخبار اجتماعی -  علیرضا رئیسی معاون وزیر بهداشت در خصوص تعداد آمار مبتلایان به ویروس کرونا گفت: از ظهر روز گذشته تا امروز تعداد 835 مورد جدید از ابتلا به این ویروس شناسایی شده است.
به گزارش افکارنیوز، رئیسی تصریح کرد:  تعداد مبتلایان تا امروز به 2336 نفر ر
آپدیت نود 32 دوشنبه 11 آذر 98 آپدیت نود32 دوشنبه 11 آذر 98 اپدیت 98/9/11 نود32 آپدیت نود32 لایسنس آپدیت نود32 جدیدترین آپدیت نود32 دوشنبه 11 آذر 98 آپدیت جدید نود32 آپدیت روزانه نود32 دوشنبه 11 آذر 98 آخرین آپدیت نود32 95/7/29 آپدیت رایگان نود32 98/9/11 دوشنبه 11 آذر 98 آپدیت امروز نود32 دانلود آپدیت نود32 دوشنبه 11 آذر 98 سریال آپدیت آنتی ویروس نود32 دوشنبه 11 آذر 98 کد آپدیت نود32 1398/09/11 آپدیت نود32 سه ماهه رایگان دوشنبه 11 آذر 1398
ESET NOD32 & Smart Internet security Update 2019/12/02
Username: TRIAL-0247233158Passwo
داوطلبای متقاضی کنکور تجربی باید علاوه بر برنامه ریزی دقیق و کامل از بهترین منابع کنکور رشته تجربی استفاده کنن تا بتونن به نتیجه دلخواه برسن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، بهترین منابع کنکور سراسری تجربی رو می تونین با نظرسنجی از رتبه های برتر سالای گذشته جمع آوری کنین .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/1053/بهترین-منابع-کنکور-تجربی.html

کتاب‌های «اعتکاف نیکان»، «با زباله چه‌کنیم؟»، «باغ‌های همیشه بهار: روایتی داستانی از زندگی امام‌محمدباقرعلیه‌السلام» و «خون دلی که لعل شد» در قالب طرح کتاب خوان اسفند ماه ۱۳۹۸ برای استفاده علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی شد.
ادامه مطلب
خبرت هست که بی روی تو آرامم نیست
طاقت بار فراق این همه ایامم نیست

یازده روز میشه که تو خونه ام و غیر از سوپر مارکت و سبزی فروشی محل،جایی نرفتم و رسما دارم قاطی میکنم.این کرونا چی بود دیگه تو این شرایط؟
دلمون به یه اسفند ماه خوش بود که اونم به فنا رفت.همیشه عاشق اسفند ماه بودم.حال و هواشو خیلی دوست داشتم.حس خوبی داشتم تو اسفند ماه...
بعدها دلیل دیگه ای هم برای دوست داشتن اسفند پیدا کردم.تولد محبوب دلم سوم اسفند بود.
باری به هر جهت،انگار این ه
گلزار شهدای کلاته خیج را میتوان زیارتگاه شهدا دانست . همانهایی که جانهایشان را در کف دست نهادند تا نهال انقلاب جوانه بزند و به ثمر بنشیند. این گلزار 5 گل لاله را در خود دارد . که تمامی شان جوانانی بودند که در اقیانوس گناهان آخر الزمانی غرق نشدند تا راه ظهور حضرت صاحب الزمان هموار تر شود. هیچ وقت این زیارتگاه عشق و ایثار را رها نکنید. اینجا زیارتگاه عشق است . گلزار شهدای خوش نام شهر کلاته خیج
لیست قیمت لپ تاپ ایسوس (Asus)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اچ پی (hp)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ لنوو (Lenovo)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت لپ تاپ اپل مک بوک (apple)/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
ادامه مطلب...
«تام هنکس» ستاره هالیوودی اعلام کرد او و همسرش «ریتا ویسلسون» هر دو مبتلا به ویروس کرونا شده‌اند.
به گزارش ایسنا به نقل از نیویورک تایمز، «تام هنکس» بازیگر برنده اسکار و ۶۳ ساله آمریکایی که هم اکنون همراه با همسرش «ریتا ویلسون» برای بازی در فیلم جدیدش در استرالیا به سر می‌برد اعلام کرد پس از احساس خستگی، بدن درد و تب به همراه همسرش تست کرونا داده و جواب تست هر دوی آنها مثبت اعلام شده است.
او همچنین گفت که هر دوی آنها تحت نظارت قرار دارند و ت
خوش‌شانس فقط یکی از بچه‌های فامیل ما...
اوایل اسفند ازدواج کرد...
بعد بخاطر کرونا، کارش تعطیل شد...
نامزدش هم که همه‌ش خونه‌ست... اینم همه‌ش خونه نامزدش!
نشسته داره واسه کنکور ارشدم می‌خونه!
بهترین قرنطینه قرن رو داره این بشر! یعنی کرونا فرصت نهایت استفاده از همه چیز رو با هم بهش داد!
سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در چین و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است. این نوع ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است. علائم بیماری کرونا در اکثر مبتلایان به این ویروس خفیف است و درمان می‌شود، اما ممکن است بیماری در برخی دیگر شدیدتر باشد و حتی منجر به مرگ شود. اما ویروس کرونا چیست و تا چ
دانه های رنگارنگ اسفند آرزو، در اسفند دود کن منتظرند تا نوبتشان شود. کمی که می گذرد، ابر دودی فضا را می درد و بوی آرزو های سوخته میپیچد.
واقعیت همین است، گاهی رویاها و آرزوهایمان میان خوشی ها و غم ها، بدبختی ها و خوشبختی ها گم می شوند، آرام آرام می سوزند و وقتی بالای سرشان می رسیم، جز پیکری بی جان چیزی برایمان باقی نمانده. من، ما، آن ها شاید در خاکسپاری عزیزی، دانه های اسفند آرزو را دود کردیم. وقتی که دیگر تکیه گاهی نداشتیم، دوستی نداشتیم، لبخ
4 نکته غیر کرونایی درباره کرونا (!) : از امن ترین جای دنیا تا خدا قوت به کادرهای درمانی
در این مطلب نمی خواهم راجع به خود کرونا و راه های پیشگیری از آن بنویسم بلکه چند موضوع مرتبط که کمتر بدان ها توجه می شود را یادآور می شوم:
ادامه مطلب
نوشتنم نمی آیدپس از مدتها اما دست به قلم برده ام تا این زنجیره ی منفور ننوشتن را پاره کنمچرا که نوشته ها بیشتر از هر قطعه عکسی، یاداور روزهای پرتب و تابمان را دارندتب هایی از جنس کروناتب هایی از جنس دوریتب هایی از جنس خانه نشینی
ادامه مطلب
فرق کرونا با آنفولانزا و سرماخوردگی چیست و از کجا بفهمیم که کرونا ویروس گرفتیم یا دچار سرماخوردگی و آنفولانزا شده ایمبا ما در مجله حرف تازه همراه باشید تا علائم اصلی کرونا ویروس ووهان با بیماری آنفولانزا و سرماخوردگی را بدانید
ادامه مطلب
اسفند هم آمد ولی روز تولدم همراهش نیست! مانده ام با تولدی که روزی ندارد! ای اسفند بگو کجا روز تولدم را جا گذاشته ای تا به سمتش رهسپار شوم. ای اسفند، نشانی از روز تولدم بده. نگو باید یک سال دیگر به انتظار آمدنش بنشینم. ابراز ناراحتیت این دل پر خون را آرام نمی کند، سه سال شده و هر سال قول سال بعدی را می دهی! اسفند، نگاه کن، سال دارد به اتمام می رسد و من دلیلی برای جشن گرفتن ندارم. محدثه از من می پرسد؛ تولدت کی هست؟! جوابش را چه بدهم؟! بگویم: اسفند آخری
#گزارش #خبر

«گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری در اسفند ماه 1398»

با توجه به نزدیک شدن پایان سال و همچنین تلاش مرکز برای جابه جایی هر چه سریعتر دفتر؛ گزارش نهایی امور مالی اسفند ماه آماده و تحویل کمیته امداد شد.

با توجه به شرح تفصیلی موجود در تصویر، مرکز در اسفند ماه 98 بالغ بر 633 میلیون ریال کمک غیر نقدی و 28 میلیون ریال کمک نقدی به مددجویان خود ارائه داده است.
تاریخ روز پدر 98 چند شنبه است | تاریخ روز جهانی پدر چه روزی است سال 2019
تاریخ دقیق روز پدر امسال کی هست, در سال 1398 روز پدر چندم است, به تاریخ میلادی روز جهانی پدر چند شنبه است
روز پدر روزی برای قدر دانی از همه پدرهای دنیا است. در تقویم ایران روز پدر تاریخ ولادت امام علی (ع) در روز 13 رجب قمری است. روز جهانی پدر تاریخ مشخصی ندارد و در کشور های مختلف تاریخ متفاوتی دارد. در ادامه امروز چه روزی است سایت اپ ناز روز جهانی پدر چه روی است قرار داده می شود.
سال 97
و اسفند میرود که به خط پایان برسد،
دوان دوان و خسته، هول و بی قرار،
در انتظاری گیج و مبهم،
چه ماه غریبیست این اسفند،
چقدر شبیه زندگیست این اسفند،
گویی نیامده که باشد، آمده که برود،
اصلاً انگار برای تمام شدن شروع شده است .
و من عابر پیاده این روزهای پایانی سال،
پشت چراغ های قرمز تردید و تصمیم ها،
چشم انتظار حادثه چراغ سبزم،
شاید اجازه عبور پیدا کنم .
و چه ماه غریبیست این اسفند،
پاک و ساده و بی آلایش،
خسته از ۳۶۵ روز دویدن،
سال را تمام می کند.
شای
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
امروز صبح میگه مامان من دوشنبه ها رو خیلی دوست دارم.میگم واسه چی؟ میگه آخه دوشنبه ها باید سیب زمینی سرخ کرده ببریم مدرسه 
چند لحظه بعد میگم منم دوشنبه ها رو خیلی دوست دارم.میگه واسه چی؟میگم آخه شما دوتا فسقل ها جفتتون دوشنبه به دنیا اومدید.دوشنبه یه روز خوبه برام!
ذکر روز دوشنبه" یا قاضی الحاجات" هست،
 یعنی ای برآورنده ی حاجت ها!
قشنگه نه؟ ای برآورنده ی حاجت ها! 
امروز چی بخواییم ازش؟
لیست قیمت گوشی موبایل هواوی ( huawei )/به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل سامسونگ ( Samsung )/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل اپل ( iphone )/ به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398
لیست قیمت گوشی موبایل شیائومی ( xiaomi ) /به روز رسانی شده در 19 اسفند 1398

ادامه مطلب...
پیرو اطلاعیه مورخه ۹۸/۱۰/۰۴ پیرامون ثبت نام آزمون های ورود به حرفه نوبت دوم سال جاری، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت نام آزمون های ورود به حرفه مهندسی و کاردانی و تعیین صلاحیت معماران تجربی اسفند ماه ۹۸ می رساند:
با توجه به اتمام مهلت ثبت نام آزمون های موصوف، عدم موفقیت برخی از داوطلبان در تکمیل مراحل ثبت نام و درخواست های بعضی از استان ها، مهلت ثبت نام این آزمون‌ها تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ ۹۸/۱۰/۱۶ تمدید می‌شود.

دفتر مقرر
اطلاعیه /فوری     بر اساس مصوبه کمیته پدافند غیر عامل استان و با هماهنگی های انجام گرفته با دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ، به منظور حفظ سلامت دانش آموزان عزیز و  پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، تمامی مدارس و مراکز پیش دبستانی، آموزشگاه های علمی آزاد و زبان های خارجی تحت پوشش آموزش و پرورش در سطح استان از روز دوشنبه مورخه ۵ اسفند تا پایان هفته جاری در نوبت صبح و بعد از ظهر تعطیل اعلام می گردد.
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و
فوری/ قربانیان ویروس کرونا افزایش یافت؛ آخرین آمار مبتلایان: 2822 نفر
اریخ مخابره : ۱۳۹۸/۱۲/۱۴ - ۱۴:۱۷

به گزارش   کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت اظهار داشت: تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در ایران به  ۲۸۲۲نفر افزایش یافت و همچنین تعداد قربانیان کرونا در سطح کشور به ۹۲ نفر افزایش یافت.
در عکس زیر قبل و بعد از شیوع کرونا را در نیشابور می بینید.

کرونا نام یکی از ویروس های سرماخوردگی است. کرونا ویروس سال هاست که کشف شده. کرونا ویروس ۴۰ گونه مختلف دارد. نوع جدید کرونا ویروس در ووهان چین در اواخر سال ۲۰۱۹ در برخی مردم دیده شد.
ادامه مطلب
بعد از کلی سختی توی یگان خدمتی تونستم 17 اسفند تا 27 ام رو مرخصی عیدانه بگیرم
فردا باید برم پادگان
حال خیلی بدی دارم چون اصلا دوست ندارم اونجا بودن رو تجربه کنم
برام دعا کنید تا بتونم از اونجا سالم بیام
کلی فشار روحی رومه که هیچکی جز دوتا از رفیقام درکم نمیکنن
ادامه مطلب
 ۱- «ابتلا به کرونا قطعا به مرگ منجر میشه!»
◾️هنوز خیلی چیزها درمورد کرونا نمی‌دونیم، اما تا اینجا به نظر میاد یک عفونت ویروسی ملایمه. حدود ۲٪ فوت می‌کنند، و ۱۸ تا ۲۰٪ به شدت مریض می‌شن. پس ابتلا به کرونا در حکم مرگ نیست.
۲- «فقط چینی‌ها کرونا می‌گیرند.»
◾️تو چین شروع شد ولی همه می‌تونند بگیرند. بیماری‌های مسری کاری به مرز ندارند. همه آسیب‌پذیر هستند.
۳- «کرونا خطرناک‌ترین ویروسه.»
◾️غلطه! ویروسهای خطرناک‌تری داریم، مثل ابولا، که درص
اگر هر روز در زندگیم یک چیز خوب از آدم ها یاد بگیرم، هر سال یک عالم چیز خوب از اطرافیان یاد گرفته ام. نمونه اش هین روز جمعه دوم اسفند است که موقع رأی دادن به پسر گفتم: انگشت نزن؛ کرونا می گیری! خیلی محکم و البته با ادب و آرامش جواب داد: کربلا می گیرم...
در پی انتشار ویروس کرونا در شیراز، به درخواست مردم، ورودی‌های شیراز از ابتدای سال 1399 با پایش مسافران، کنترل شد.
انتشار: پویش خبر -
مرتبط: نبرد با ویروس یا ترس از کرونا - نامه خبرنگاران به استاندار فارس - رسانه‌های رسمی تنها مرجع اطلاع‌رسانی بیماری کرونا - تقدیر از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز - تنها مرجع تأییدکننده اطلاعات بیماری کرونا دانشگاه علوم پزشکی شیراز است - وام قرض‌الحسنه به سینماهای بخش خصوصی -
ادامه مطلب
https://www.isna.ir/news/99022215413/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D8%AE%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AF%D9%88%D8%B4%D9%86%D8%A8%D9%87
رهبر انقلاب اسلامی در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه با کرونا: تابع نظر ستاد ملی مبارزه با کرونا هستم، سخنگوی دولت اعلام کرد: آمادگی ایران برای تبادل زندانی با آمریکا و واکنش شورای نگهبان به سخنان علی مطهری از مواردی است که مطبوعات امروز به آن پرداخته‌اند.
مشاهده مطلب در کانال
تو که در گشت و گذار و سفرینکند از کرونا بی‌خبری!
بوق و کرنا شده هر جا کرونانشنیدی تو مگر کور و کری؟
به تو گفتند نرو سیر و سفرچون که در معرض صدها خطری
زده‌ای باز به جاده، به سفربی‌مبالاتی و اهل دودری
گرچه داری تب و هی سرفه کنیعازم رشت و قم و شوشتری
غیر قانون شکنی خود تو بگوواقعاً هست تو را یک هنری؟
کلّه‌ی پوک تو از کاه پر استمایه‌ی ننگ و غم و دردسری
حیف از سایر مردم که شدندهموطن با نفری چون تو خری
خر چه حیوان پر از فایده‌ای‌ستو تو با این همه شر
تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 30 دی 98،آیا فردا دوشنبه 30 دی 98 مدارس تعطیل هستند؟،فردا دوشنبه 30 دی 98 مدارس کدام استان ها تعطیل میباشند؟،کدام مدارس فردا 29 دی 98 روز یکشنبه تعطیل هستند؟،اخبار تعطیلی مدرسه ها،فردا مدارس تعطیله؟دوشنبه 30 دی 98

هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 30 دی 98 به دست ما نرسیده است.
خبر تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 30 دی 98 به صورت رسمی تایید نشده است.
آیا مدارس استان ها فردا دوشنبه 30 دی 98 تعطیل است؟فعلا مشخص نیست.
جدید
ویروسها در طول دوره حیات خود جهش تکاملی پیدا می کنند. طبق این مدل، ویروس آنفولانزا نیز با یک جهش تکاملی زیستی، به "ویروس کرونا" تبدیل می شود.
از همین رو است که علائم و روشهای پیشگیری این دو بیماری شبیه به هم اما ویروس کرونا از ویروس آنفولانزا خطرناک تر است.

کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ الکترونی شبیه به یک تاج
فرق آنفولانزا و کرونا چیست؟
علائم ویروس کرونا شبیه به آنفلانزا و سرماخوردگی می باشد. حتی ویروس آنفولانزا بسیار شایع تر و کشنده تر از ویورس کرونا ۲۰۱۹ است. هنگامی که با این علائم مواجه شدید بهتر است هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید. حدود ۶.۸ درصد از افرادی که مبتلا به آنفولانزا شدند در طول فصل آنفولانزای ۲۰۱۹-۲۰۲۰ درگذشتند! اما در مورد کرونا تنها ۲ درصد از مبتلایان با خطر مرگ روبرو هستند. بنابراین آنفلانزا از کرونا خطرناک تر و کشنده تر می ب
فرق آنفولانزا و کرونا چیست؟
علائم ویروس کرونا شبیه به آنفلانزا و سرماخوردگی می باشد. حتی ویروس آنفولانزا بسیار شایع تر و کشنده تر از ویورس کرونا ۲۰۱۹ است. هنگامی که با این علائم مواجه شدید بهتر است هر چه سریعتر به پزشک مراجعه کنید. حدود ۶.۸ درصد از افرادی که مبتلا به آنفولانزا شدند در طول فصل آنفولانزای ۲۰۱۹-۲۰۲۰ درگذشتند! اما در مورد کرونا تنها ۲ درصد از مبتلایان با خطر مرگ روبرو هستند. بنابراین آنفلانزا از کرونا خطرناک تر و کشنده تر می ب
برای بسیاری از افراد سوال است که ویروس کرونا تا چه مدت زمانی روی اجسام و سطوح باقی می‌ماند، به دلیل اینکه ویروس کرونا می‌تواند از این طریق وارد بدن انسان شود.
ویروس کرونا مانند دیگر اعضای خانواده ویروس‌ها، می‌تواند تا یک هفته روی اجسام زنده باقی بماند. طبق مطالعات انجام شده، بسیاری از افراد مبتلا شده به ویروس کرونا در سال ۲۰۱۹، سطح اجسامی را که ویروس کرونا روی آن‌ها قرار گرفته بوده را لمس کرده بودند و بعد دستشان را داخل دهان، بینی و یا ب
+ شیرینی گل محمدی، به به!- اسمش دانمارکیه نه گل محمدی...+ دلم میخواد بگم گل محمدی! اصلا فلان فلان بشه هرکی میگه دانمارکی...
+ خب بریم انقلاب چندتا کتاب میخوام...- کرونا اومده تو ایران کرونا میگیری...+ بگیرم خدا بخواد تو خونه یا تو خیابون با ماسک یا بی ماسک کرونا میگیرم...[مدتی بعد از تضعیف روحیه مادر که ماسک بزن و ترساندن من همراه با ناراحتی قلبی]- به هیچ جا دست نزن کرونا میگیری.به میلۀ مترو دست نزن. بلیط نگیر. نزدیک هیشکی نشو.
[امشب بعد از اخبار]
+ یه انق
رو حساب حرف اولیه که زده بودیم و بمن گفته بود قرار بود که 13 اسفند برگرده ینی فردا!
اما دو روز پیش گفت که 16 اسفند برمیگرده و این ینی پنجشنبه. خب من دلمو خوش کرده بودم که این هفته میبینمش و کلی خورد تو ذوقم!
حالا باید تا هفته بعد صبر کنم که خیلی کار سختیه!
خیلی دلم براش تنگ شده، خیلی جاش خالیه..
سلام
راه های جلو گیری از کرنا ویروس 
 ویروس کرونا مانند سایر ویروس ها (مثل سرماخوردگی) وقتی فرد سرفه می کند یا عطسه می کند ، ویروس از طریق قطرات گسترش می یابد. همچنین هنگامی که شخصی یک سطح آلوده مانند دسته درب را لمس کند ، می تواند پخش شود.
ویروس های انسانی کرونا معمولاً از طریق یک فرد آلوده به دیگران منتقل می شوند.
چگونه از خود در برابر ویروس کرونا محافظت کنیم؟
در حال حاضر هیچ واکسنی برای محافظت از شما در برابر ویروس کرونا انسانی موجود نیست. م
تعطیلی مدارس فردا دوشنبه 30 دی 98،آیا فردا دوشنبه 30 دی 98 مدارس تعطیل هستند؟،فردا دوشنبه 30 دی 98 مدارس کدام استان ها تعطیل میباشند؟،کدام مدارس فردا 29 دی 98 روز یکشنبه تعطیل هستند؟،اخبار تعطیلی مدرسه ها،فردا مدارس تعطیله؟دوشنبه 30 دی 98

هنوز خبری مبنی بر تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 30 دی 98 به دست ما نرسیده است.
خبر تعطیلی مدارس در روز دوشنبه 30 دی 98 به صورت رسمی تایید نشده است.
آیا مدارس استان ها فردا دوشنبه 30 دی 98 تعطیل است؟فعلا مشخص نیست.
جدید
«مهری» عضو انجمن اپیدمیولوژی ایران:
نباید به مردم اطمینان خاطر داده شود کرونا تمام شده.
در امر اطلاع‌رسانی مدیریت کرونا دچار اشتباهات محاسباتی شده‌ایم.
مردم کرونا را تمام شده ندادند و خود را برای احتمال بازگشت موج های ابتلا و خدای ناکرده مرگ و میر ناشی از کرونا آماده کنند.
ویژگی اپیدمیولوژیک کرونا شرایط متفاوتی از یک پیک تنها دارد و ما سخت نگران پیک های بعدی هستیم./فارس
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
سلام ای مردم ایران 
کرونا نام ویروسی است که در کشور چین شیوع پیدا کرده و در حال گسترش در سطح جهان است.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران؛ کرونا نوعی ویروس است که باعث ایجاد عفونت در بینی، سینوس‌ها یا گلو فوقانی می‌شود. نام ویروس کرونا از شکل آن گرفته شده که هنگام تصویربرداری با استفاده از میکروسکوپ الکترونی شبیه به یک تاج خورشیدی است.
این بیماری برای اولین بار در اواخر دسامبر سال ۲۰۱۹ در ووهان، یکی از شهر‌های
وزیر بهداشت: تعطیلی تمام مدارس کشور تا دوشنبه/ کاهش ساعت کاری ادارات

ساعت کاری ادارات کاهش یابد
وزیر بهداشت در ادامه با بیان اینکه اختیار تصمیم‌گیری درخصوص کاهش ساعت کار ادارات دولتی به ستاد استانی مبارزه با کرونا در هر استان واگذار شده است، اظهار داشت: در خصوص ساعات کاری ادارات در استان‌ها با تفویض اختیار به ستادهای استانی مبارزه با کرونا و با نظر استاندار، مقامات محلی و دانشگاه های علوم پزشکی، قرار شد که ساعات کار ادارات با تاخیر یک ی
فال چاى صبح دوشنبه 28 بهمن 1398

☕️فروردین: عشقی که به زودی به سویتان خواهد آمد
☕️اردیبهشت: موفقیت و پیروزی
☕️خرداد: ازدواج و شروع زندگی مشترک

☕️تیر: دست و دلبازی
☕️مرداد: به پایان رساندن کاری مهم
☕️شهریور: خیرات میکنید

☕️مهر: پایان موضوعی دردآور
☕️آبان: حواستان را بیشتر جمع کنید
☕️آذر: دوستی با پسری کم تجربه

☕️دی: دست به کاری میزنید که سودی دربر ندارد
☕️بهمن: سرک کشیدن در کارهای شما
☕️اسفند: شخصی که با بی فکریهایش شما را می آ
برخی مقامات کشورمان ازجمله ۳ عضو کابینه، ۵ نماینده مجلس و تعداد دیگری از شخصیت‌های سیاسی به کرونا مبتلا شده‌اند.
۲۹ بهمن آغاز جنگ با یک میهمان ناخوانده بود. این میهمان جان دو هم وطن را در قم گرفت و نهایتا تست نهایی کرونای آنها مثبت اعلام شد.
به گزارش فارس در این میان توصیه‌های مختلفی از سوی دولت در زمینه مبارزه با کرونا اعلام شد و در ۵ اسفند با دستور رئیس جمهور ستاد ملی مبارزه با کرونا به ریاست سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کار
جای گابریل گارسیا مارکز خالی که کتابی تالیف کنه با عنوان:
عشق سالهای کرونا.
به نظر شیوع و همه گیری این ویروس، پتانسیل خوبی برای نوشتن رمان، ساخت فیلم و ...  دارد.
در آینده سال شیوع کرونا مبدا تاریخ خواهد شد.  آیندگان در جواب سوالات تاریخی فرزندان خود میگویند: سالی که کرونا شایع بود.چیزی مثل عام الفیل.
آیا می دانید پس از اینکه ویروس کرونا به بدن وارد می شود چه اتفاقاتی در آن رخ می دهد؟ کرونا ویروس ها عوامل ویروسی ایجاد کننده بیماری های تنفسی هستند. بنابراین معمولا پس از ورود این ویروس به بدن، ابتدا ریه ها درگیر بیماری می شوند.

ادامه مطلب
همه چیز درباره‌ی پیدایش، گسترش و پیشگیری از ویروس کرونا
سازمان جهانی بهداشت در سرتاسر دنیا به دنبال شناسایی، ردیابی و محدود کردن ویروس جدیدی از خانواده ویروس کرونا به نام«کوید-۱۹» (COVID-19) است. ویروس COVID-19 هنوز در حال مبتلا کردن افراد زیادی در چین و شیوع در کشورهای دیگر دنیا است. این نوع ویروس کرونا در ایران هم در حال پراکنده شدن است. علائم بیماری کرونا در اکثر مبتلایان به این ویروس خفیف است و درمان می‌شود، اما ممکن است بیماری در برخی دیگر شدی
آمار و کاربرد آن در مدیریت 2 یکشنبه مورخه 98/9/24 ساعت 8 صبح از فصول 8 الی 11 درکلاس 701 برگزار میگردد./
مبانی برنامه ریزی و پیشرفت عدالت و توسعه اقتصادی دوشنبه 98/9/18 ساعت 8 صبح از کل کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد .
مبانی سازمان و مدیریت یکشنبه مورخه 98/9/17 ساعت 8 صبح چهار فصل  اول کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد
مدیریت منابع انسانی دوشنبه 98/9/4 تا فصل پنجم کتاب ساعت 8 صبح درکلاس 701 برگزار میگردد .
تجزیه و تحلیل  طراحی سیستم  رشته مدیریت بازرگانی دوشنبه 98/9/4 ساعت
دوشنبه عجیب و غریب یعنی صبح درست راس ساعت 8 امتحان داشته باشی 
دوشنبه عجیب و غریب یعنی از پنج سوال امتحانت فقط دوتا را سیاه کنی، یکیش هم با الهامات غیبی:)
دوشنبه عجیب و غریب یعنی منتظر باشی برای دادن نمره امتحان قبل  آن هم درس اختصاصی ات و سِر شدن کامل تو اما استاد بیاید و بگوید برگه ها صحیح نشده و تو نیز نفسی عمیقی از عمق جانت بکشی...
دوشنبه عجیب و غریب یعنی داشتن چهار ساعت وقت اضافه مابین کلاسهایت؛ بعد یهو بگویند بیایید تمرین رادیو...
دوشنبه عج
رضا خان قلدر و کرونا: 
شباهتها هر دو
۱.  می کشند کم یا زیاد
۲.توطئه بیگانگانند و ریشه خارجی دارند
۳.به صغیر و کبیر رحم نمی کنند
۴.مجلس اهل بیت (ع) را تعطیل می کنند
تفاوت ها:
۱. یکی به زور حجاب از ناموس مردم بر می داشت دیگری باعث پوشاندن دست و صورت هم شده.
۲.کرونا چند ماهه جمع می شه اما خسارات و خیانت های رضا قلدر هنوز جبران نشده.
۳. کرونا بر  جسم ضرر می زند و رضا شاه بر دین ضربه می زد.

http://ziarani1.blog.ir/     وبلاگ زیارانی
از شیوع بیماری کرونا جدید در دنیا نمی‌گذرد و مثل هر بیماری دیگری، طول می‌کشد تا راهکار درمانی قطعی کرونا پیدا شود. تا زمانی که درمانی برای این ویروس یافت شود؛ باید پیشگیری‌هایی را برای کاهش خطر ابتلا به کرونا انجام داد اما اگر در نهایت و با وجود رعایت تمام تدابیر بهداشتی، شک کردیم که دچار ویروس کرونا شدیم باید به کجا مراجعه کنیم؟
ادامه مطلب
امروز صبح میگه مامان من دوشنبه ها رو خیلی دوست دارم.میگم واسه چی؟ میگه آخه دوشنبه ها باید سیب زمینی سرخ کرده ببریم مدرسه 
چند لحظه بعد میگم منم دوشنبه ها رو خیلی دوست دارم.میگه واسه چی؟میگم آخه شما دوتا فسقل ها جفتتون دوشنبه به دنیا اومدید.دوشنبه یه روز خوبه برام!
+ذکر روز دوشنبه" یا قاضی الحاجات" هست،
 یعنی ای برآورنده ی حاجت ها!
قشنگه نه؟ ای برآورنده ی حاجت ها! 
امروز چی بخواییم ازش؟
رکود بازار خودرو به دلیل شیوع بیماری کرونا طی هفته گذشته نیز تداوم داشت. همراه با شیوع کرونا بسیاری از بازارها از جمله بازار خودرو روزهای خلوتی را سپری می‌کنند، این در شرایطی است که به‌طور معمول خرید و فروش در اواخر سال با رونق زیادی روبه‌روست.
ادامه مطلب
New York hospitals battle coronavirus as hundreds of patients flood in: 'We must not break'.
cnbc.com

صدها نفر به بیمارستان های نیویورک سرازیر شدند؛ بیمارستان ها در حال جنگ با کرونا ویروس هستند. "ما نباید شکست بخوریم"
شعار ما کرونا را شکست می دهیم را به شعار ما نباید از کرونا شکست بخوریم تغییر دهید.
سیاست شکست دادن یا پیروز شدن که از ادبیات حماسی ما ناشی می شود این مفهوم را می رساند که باید در فرصتی مناسب به کرونا حمله کنیم و وی را شکست بدهیم در صورتیکه ما نشان داده ایم که استاد تبدیل فر
یکشنبه و دوشنبه حالم بد بود، سرم و بدنم درد میکرد / تو رفع حاجتم هم مشکل پیش اومده بود / سه شنبه و چهارشنبه خوب بودم تا امروز / صبح که از خواب بلند شدم ... (بگذریم یه وضعی داشتم حالا) رفتیم دکتر و چندتا قرص و آمپول و بعدش گفت اگه خوب نشدی برو بیمارستان :| دعا کنید کرونا نگیرم اگه بگیرم تقصیر رئیس جمهور میشه که مدرسه هارو تعطیل نکرد / برام جالبه مسجد و شب لیلة الرغائب کرونا داره اما مدرسه کرونا نداره!؟ یعنی رسما دارن جامعه رو به قهقرا میدن! چرا مدرسه ه
یکشنبه و دوشنبه حالم بد بود، سرم و بدنم درد میکرد / تو رفع حاجتم هم مشکل پیش اومده بود / سه شنبه و چهارشنبه خوب بودم تا امروز / صبح که از خواب بلند شدم ... (بگذریم یه وضعی داشتم حالا) رفتیم دکتر و چندتا قرص و آمپول و بعدش گفت اگه خوب نشدی برو بیمارستان :| دعا کنید کرونا نگیرم اگه بگیرم تقصیر رئیس جمهور میشه که مدرسه هارو تعطیل نکرد / برام جالبه مسجد و شب لیلة الرغائب کرونا داره اما مدرسه کرونا نداره!؟ یعنی رسما دارن جامعه رو به قهقرا میدن! چرا مدرسه ه
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98)
سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند 98) با پاسخ
سوالات بانک پاسارگاد در سال ۹۸ (جدید اسفند 98)
نمونه سوالات بانکها در سال 98 (عمومی و تخصصی)

نمونه سوالات بانکی

سوالات دعوت به همکاری بانک پاسارگاد(اسفند ۹۸ (جهت دانلود کلیک کنید)
آمار و کاربرد آن در مدیریت 2 یکشنبه مورخه 98/9/24 ساعت 8 صبح از فصول 8 الی 11 درکلاس 701 برگزار میگردد./
مبانی برنامه ریزی و پیشرفت عدالت و توسعه اقتصادی دوشنبه 98/9/18 ساعت 8 صبح از کل کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد .
مبانی سازمان و مدیریت یکشنبه مورخه 98/9/17 ساعت 8 صبح چهار فصل  اول کتاب در کلاس 701 برگزار میگردد
مدیریت منابع انسانی دوشنبه 98/9/4 تا فصل پنجم کتاب ساعت 8 صبح درکلاس 701 برگزار میگردد .
تجزیه و تحلیل  طراحی سیستم  رشته مدیریت بازرگانی دوشنبه 98/9/4 ساعت
همین کرونا جنبه های مثبت هم داشته ها،همین کرونا باعث شد، ارگان های نظامی به جای ساخت بمب و موشک،دستکش و ماسک و مایع ضد عفونی کننده تولید کنند.همین کرونا باعث شد نظر مردم به پزشکان به جای پول پرست به مدافعان سلامت تغییر کند و بیمارستان ها به جای پول نجومی رایگان کار کنند.همین کرونا باعث شد، قدر همین بوس و ماچ کردن های الکی مو نو بیشتر بدونیم، و دلمون لک بزنه برای یک بوس بدون ترس.همین کرونا باعث شد، بفهمیم زالوصفت های جامعه ما کدامند و چه کسانی
راه های پیشگیری از ویروس کروناراه های پیشگیری از ویروس کرونا چیست؟ برای پیشگیری از ویروس کرونا چی بخوریم؟ برای جلوگیری از بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا و آنفلانزا شستن دست ها بسیار مهم است. علائم شایع ابتلا به ویروس کرونا شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و به طور کلی مشکلات تنفسی است. دست های خود را بشویید، از تماس دست آلوده با صورت خودداری کنید و از افرادی که سرفه می کنند یا عطسه می کنند دوری کنید. ویروس کرونا تا کنون در سراسر چین موجب مرگ صد
راه های پیشگیری از ویروس کروناراه های پیشگیری از ویروس کرونا چیست؟ برای پیشگیری از ویروس کرونا چی بخوریم؟ برای جلوگیری از بیماری های عفونی مانند ویروس کرونا و آنفلانزا شستن دست ها بسیار مهم است. علائم شایع ابتلا به ویروس کرونا شامل تب ، سرفه ، تنگی نفس و به طور کلی مشکلات تنفسی است. دست های خود را بشویید، از تماس دست آلوده با صورت خودداری کنید و از افرادی که سرفه می کنند یا عطسه می کنند دوری کنید. ویروس کرونا تا کنون در سراسر چین موجب مرگ صد
آزمایش کرونا چگونه انجام می شود
مراکز بهداشتی شهری و محلی که شخصی تحت بررسی (PUI) را شناسایی کرده اند ، باید فوراً باید آزمایش دهد که مشخص شود که آیا مبتلا به کرونا است یا نه. 

یک آزمایش تشخیصی وجود دارد که می تواند تشخیص دهد که شما به آن مبتلا شده اید یا خیر.
برای تشخیص ویروس جدید کرونا که عفونت تنفسی کروناویروس COVID-۱۹ را ایجاد می‌کند از یک روش آزمایشگاهی رایج استفاده می‌شود که برای تشخیص ویروس‌هایی مثل ایدز یا سارس استفاده می‌شده است.
ادام
سلام!
چند روز پیش ششم اسفند بود.
تولدم.
اما دلم گرفته بود.
ما روزهای خوبی را در این سال، خصوصا ماههای اخیر از سر نگذراندیم.
روی زیبای دنیا را ندیدیم و دل بستیم به آمدن بهار، که کرونا آمد و  امروز، بیشتر از جسممان، روح و روانمان را نشانه گرفته است.
صلاه ظهر بود که سجاده را گشودم و بعد از نماز رفتم سراغ صحیفه محبوبم.
ششم اسفند بود وتولدم
و انگار منتظر  نگاه امامم بودم که دیدم نوبت دعای امروزم، دعای مکارم الاخلاق است.
آبی بود بر آتش درونم.
روحم به
روش تشخیص ویروس کرونا
روش تشخیص ویروس کرونا چیست؟ برای تشخیص کرونا چه تست هایی انجام می شود؟ این ویروس به طور معمول باعث بیماریهای تنفسی مانند سرماخوردگی می شود. از آزمایش خون برای تشخیص کرونا استفاده می شود. از کیت های آزمایشگاهی جدیدی برای استفاده در آزمایش نمونه های بیمار مبتلا به سندرم حاد تنفسی حاد ویورس کرونا استفاده می شود. این ویروس به احتمال زیاد از خفاش ها سرچشمه گرفته و از طریق مار یا پانگوولین به انسان گسترش یافته است. Coronaviruse
روش تشخیص ویروس کرونا
روش تشخیص ویروس کرونا چیست؟ برای تشخیص کرونا چه تست هایی انجام می شود؟ این ویروس به طور معمول باعث بیماریهای تنفسی مانند سرماخوردگی می شود. از آزمایش خون برای تشخیص کرونا استفاده می شود. از کیت های آزمایشگاهی جدیدی برای استفاده در آزمایش نمونه های بیمار مبتلا به سندرم حاد تنفسی حاد ویورس کرونا استفاده می شود. این ویروس به احتمال زیاد از خفاش ها سرچشمه گرفته و از طریق مار یا پانگوولین به انسان گسترش یافته است. Coronaviruse
روزنامه ی ساوث چاینا مورنینگ پست از بازگشت شهروندان چینی از ایران در پی انتشار ویروس کرونا در کشور خبر داده است. طبق این گزارش، حدود ۲۰۰ نفر از شهروندان چروک ازجمله چندی از دانشجویان این سرزمین از ایران به گره بازگردانده می شوند.شریک هواپیمایی چاینا ساترن دراین باره اعلام کرده است هواپیمای این شرکت امشب تهران را به مقصد روستا لانجو، مرکز استان گانسو داخل شمال مغرب چین، ترک می درنگ و شهروندان چینی روز چهارشنبه وارد این استان می شوند. کارکن
کرونا ویروس در ترکیه

کرونا ویروس نسل تازه ای از کرونا می باشد این ویروس از حیواتات به اسان منتقل شده است و تا کنون ده ها نفر در چین مبتلا به این ویروس شده اند علایم بیماری مانند سرما خوردگی می باشد و با آبریزش بینی و سرفه و گلودرد و سر درد و تب شروع می شود.
وزیر بهداشت ترکیه اعلام کرد تا کنون هیچ موردی از ابتلا به ای ویروس در کشور نداشته ایم همچنین تا کنون 88مورد مشکوک به ویروس کرونا در شهر های مختلف آزمایش و بررسی شده و در هیچ کدام موردی مبتل
درحال‌حاضر هیچ واکسنی برای راه های پیشگیری از کرونا یا بیماری کروناویروس 2019-nCoV وجود ندارد. بهترین راه پیشگیری از ابتلا به این بیماری قرارنگرفتن در معرض ویروس کرونا است. بااین‌حال، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها در آمریکا (CDC) اقدامات پیشگیرانه‌ای را جهت یادآوری اعلام کرده است. این عادات روزانه به‌سادگی می‌توانند از شیوع انواع ویروس ازجمله ویروس‌های خانواده کرونا جلوگیری کنند. در این مطلب می‌خوانید که چه کارهایی باید انجام دهید ت
به یاد دارم از زمان بچگی و مدرسه بدون شک اسفند برام عزیزترین و زیباترین ماه سال بوده! اون روزهای پونزدهم اسفند به بعد که مدرسه‌ها به‌صورت غیررسمی تعطیل می‌شدن بسیار برام شیرین‌تر از سیزده روز عید نوروز بودن.
شوق و ذوق اومدن عید، شلوغی شهر، مهربون‌تر شدن آدما، جر و بحث با مادر برای خریدن مواد محترقه برای چهارشنبه سوری، سبزه گرفتن، پنجشنبه‌ی آخرسال سر قبر عزیزان رفتن... همه‌شون از بچگی تا حالا که خرس گنده‌ای شدم برای خودم ماشالا، برام شی
جواب منفی شد
انفولانزاس
شانس ندارم که
بابام برگش بهم گف تو خودت کرونایی داری منو دق میدی تو خونه بد بیاد بگیریش؟
اصن با چه اجازه ای قبل خاستگاری؟
خلاصع همه چی مث قبل شد
دیرو هرچی میخواستم هنوز نگفته جلو روم بود
وای که کلی حال داد
اصن من کرونا میخوااام
ویروس کرونا و مقابله با آن
ویروس کرونا جدیدترین نوع ویروس از خانواده کرونا محسوب می شود. این ویروس که
برای اولین بار در شهر ووهان چین شناخته شد. این ویروس سریع تر از انفولانزا به بدن افراد
انتقال پیدا می کند و علائم آن تب و همچنین سرفه می باشد
چند وقتی است که اسم یک ویروس جدید در کل دنیا باعث شده است که یک نوع ترس بر همه
قالب شود. این روزها در کشور ما نیز ویروس به طور چشم گیری در حال پیشرفت است.
شاید خیلی از افراد دسترسی به اینترنت نداشته و خبر ها
پیش بینی وضعیت جوی استان در چند روز آینده :
طی امشب همچنان سرما و یخبندان در مناطق کوهستانی 
طی جمعه 16 اسفند و شنبه افزایش دما
از عصر شنبه تا اواخر یکشنبه افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید با احتمال گرد و خاک،  بارش پراکنده ( در ارتفاعات احتمال رگبار برف) پیش بینی می شود. 

بازم اسفند و گردوخاک.اَه:|
همسر میگه چرا تو همیشه انتظار داری آب و هوای اینجا تغییر کنه؟! می گم نمی دونم!! :)
هدایای ویژه در «دوشنبه سوری»های همراه اول مشترکین همراه اول در آخرین دوشنبه هر ماه می توانند با شماره گیری کد *100*641# هدیه طرح «دوشنبه سوری» خود را فعال کنند. هدیه دوشنبه سوری تیر ماه از 100 مگابایت تا 100 گیگابایت اینترنت یک روزه به صورت تصادفی میباشد. فرصت فعالسازی از هم اکنون تا ساعت 12 شب دوشنبه ( 31 تیر ) میباشد.⏳بسته های اینترنت یک روزه و از ساعت 5 صبح لغایت 5 عصر قابل استفاده هستند.♦️پس از دریافت پیام فعال سازی میتوانید در بازه زمانی مشخص شده
اینجا قم
اولین شهر کشور که اعلام وجود بیمار کرونا داشتن
دانشجوهای پزشکی وپرستاری هم بین دانشگاه وبیمارستان در رفت وآمدن
مسیر تردد هرروز من بازار ودانشگاه وچند قدمی بیمارستانایی که حالا تخلیه شدن بخاطر بیمارای کرونا :/
خلاصه اینکه من سرما خوردم وشدیدا گلو درد داشتم و دیروزصبح رفتم داروخانه همون بیمارستان اصلی ک مرکز کرونا هست :|
کلا با تاکسی واتوبوس میرم ومیام
من نگرانم که کرونا بگیرم واین بیماریو به خانوادم انتقال بدم
آخه چرا قم!؟
چرا این
به یاد دارم از زمان بچگی و مدرسه بدون شک اسفند برام عزیزترین و زیباترین ماه سال بوده! اون روزهای پونزدهم اسفند به بعد که مدرسه‌ها به‌صورت غیررسمی تعطیل می‌شدن بسیار برام شیرین‌تر از سیزده روز عید نوروز بودن.
شوق و ذوق اومدن عید، شلوغی شهر، مهربون‌تر شدن آدما، جر و بحث با مادر برای خریدن مواد محترقه برای چهارشنبه سوری، سبزه گرفتن، پنجشنبه‌ی آخرسال سر قبر عزیزان رفتن... همه‌شون از بچگی تا حالا که خرس گنده‌ای شدم برای خودم ماشالا، برام شی
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98 | دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم عصر جدید دانلود مسابقه عصر جدید قسمت دوازدهم برنده فینال مسابقه عصر جدید قسمت 12 دانلود قسمت 12 مسابقه عصر جدید
دانلود عصر جدید قسمت دوازدهم دوشنبه 5 فروردین 98
سمت دوازدهم برنامه عصر جدید دوشنبه ۵ فروردین ماه پخش شد. مسابقه استعدادیابی مهیجی که تا کنون نظر مخاطبین زیادی را به خود جلب کرده است. در قسمت های قبلی این برنامه ا

راهکار‌های تغذیه‌ای برای مقابله با کرونا/نقش خواب کافی و دوری از استرس در عدم ابتلا به ویروس
مصرف خوراکی‌های مغذی بیش از مکمل‌ها برای مقابله با کرونا توصیه می‌شود.

ماجرای تست کرونا معاون کل وزارت بهداشت چه بود؟
چهارشنبه ۳۰ بهمن بود که رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت در گفتگو با «میزان» خبر «مثبت شدن نتایج آزمایش اولیه دو مورد از موارد مشکوک ابتلا به کروناویروس» را تایید کرد.
مدارس کدام استان‌ها فردا چهارشنبه ۷ اس
ظاهرا کرونا بعنوان مهمان ناخوانده این روزهای دنیا قصد ندارد به این زودی جایی برود و هر روز شاهد اخبار مهمی پیرامون این اتفاق نامیمون هستیم. در آخرین رویداد مسئولین برگزاری بدلیل ترس از شیوع و گسترش این بیماری از برگزاری آن منصرف شدند.نودمین دوره نمایشگاه خودروی ژنو قرار بود از روز دوشنبه و با برگزاری مراسم اعطای جایزه خودروی سال شروع شود و روز سه‌شنبه نیز خبرنگاران حوزه خودرو از این نمایشگاه بازدید کنند. تمامی تلاش‌ها، زمان و هزینه‌ی ص
ظاهرا کرونا بعنوان مهمان ناخوانده این روزهای دنیا قصد ندارد به این زودی جایی برود و هر روز شاهد اخبار مهمی پیرامون این اتفاق نامیمون هستیم. در آخرین رویداد مسئولین برگزاری بدلیل ترس از شیوع و گسترش این بیماری از برگزاری آن منصرف شدند.نودمین دوره نمایشگاه خودروی ژنو قرار بود از روز دوشنبه و با برگزاری مراسم اعطای جایزه خودروی سال شروع شود و روز سه‌شنبه نیز خبرنگاران حوزه خودرو از این نمایشگاه بازدید کنند. تمامی تلاش‌ها، زمان و هزینه‌ی صر
آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان :
به گزارش خبریفا، آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان تقریباً به تمامی نقاط جهان رسیده است و همه کشورها خود را برای مقابله با این ویروس مرگ آور آماده کرده اند.
سازمان جهانی بهداشت طبق آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان این ویروس پاندمی شده است

همچنین بخوانید:
اگر علائم ویروس کرونا داشتیم چیکار کنیم؟
آمار مبتلایان به ویروس کرونا در ایران

جهت دیدن آمار لحظه ای مبتلایان، قربانیان و بهبودیافتگان ویروس ک
دانلود آهنگ برادران خداوردی به نام کرونا خر است
مرورگر شما از Player ساپورت نمی کند

دانلود آهنگ با کیفیت اصلی دانلود آهنگ با کیفیت 128

متن آهنگ کرونا خر است از سه برادر خداوردی
دست دست کرونا خر است دست دست کرونا خر است تو خونتون بمون بمون خودم میام پیشت یه وقت کرونا نگیری ملخ میزنه نیشت عزیزم گرمی بخور به جای حرص و کینه بیا با هم بزنیم بریم قرنطینه با ماسک چقد ناز میشه بره بیرون که خطر ساز میشه میشینه توو خونه ولی بازم خبر ساز میشه الکل کف دست ه
اینجا بعد از چین اولین کشوری بود که درگیر کرونا شد. ولی خب بخاطر بستن مرزها تونستند اوضاع رو کنترل کنند و دیگه موضوع از حالت داغی در اومد. البته بخاطر همه گیری بیماری در جهان باید منتظر موج جدیدی از شیوع کرونا اینجا هم باشیم. 
این چند روزی که تو ایران کرونا بحث داغ شده اینقدر روی من تاثیر گذاشته که تمام covariance ها رو در نگاه اول coronavirus  می خونم :)) و خب این یعنی خیلی فرقی نمیکنه کجا زندگی کنی. مهم اینه که عزیزات کجا هستند.

کرونا به من نشان داد
هنوز هم هیچ قرنطینه ای
توان مقابله با
دلِ جامانده در حرمت را ندارد...
دلم برای هیچکس آنقدر تنگ نیست
که تحملش سخت باشد!!!..
اما;کرونا خاست بگوید
هیچ کس لایقِ زیارت نیست; نگران نباش
صبر کن...تا لایق شوی...!
#السلام علیک یا اباعبدالله الحسین
#کرونا درمانی
سازمان نظام مهندسی هم مانند بسیاری از سازمان ها و ادارات آزمون نظام مهندسی اسفند 98 را به دلیل قطع زنجیره کرونا زمان آزمون را تغییر دادند.

اما همیشه بعد از این کنسلی ها سوالاتی مطرح می شود مانند آیا امکان ثبت نام برای کسانی که از آزمون اسفند 98 باز موندن وجود دارد؟ آیا با توجه به شرایط موجود در جامعه باز هم دوبار آزمون نظام مهندسی 99 دوبار برگزار خواهد شد؟
پاسخ: در صورتی که قرارِ بر برگزاری آزمون یکبار در سال باشد قطعا زمانی برای ثبت نام آن
به گزارش خبریفا، آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان تقریباً به تمامی نقاط جهان رسیده است و همه کشورها خود را برای مقابله با این ویروس مرگ آور آماده کرده اند.
سازمان جهانی بهداشت طبق آمار قربانیان ویروس کرونا در جهان این ویروس پاندمی شده است

همچنین بخوانید:

همچنین بخوانید:

نمی‌دونم قراره چی بشه...اما دغدغه امروز این ایران کرونا هست..
در حالی ک قیمت طلا، دلار و.... رو ب افزایشه و مردم دیگه حواسشون نیست چون مشغول دست و پا زدن برای زنده ماندن هستن!!!!
من گیجم...گیج تر از اونی که فکر کنی
توی شناخت انسان ها تو تفاوت رفتار و گفتار
کرونا اصلی چیز دیگریست....دروغ و دغل و رانت و تک خوری یه ویروس بزرگ همه گییییر هست.............

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها